Step by Step Online Flight *:Tr


''Yıllar önce Simülatör ve online uçuş hobisine başladığımda özenerek gidip çıktısını aldığım ve aralıksız çalıştığım basit anlaşılır ve bir o kadar yardımcı bir dökümanı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Özellikle son zamanlarda işe yarar ve güzel bilgileri size bir tık uzağınızda olacak şekilde paylaşıyorum fakat ne yazık ki öğrenmeye çalışan arkadaşlarımızın sayısı, artan pilot sayımızdan çok az bunu maalesef gerek yazılı sınavlarda gerekse checkride'larda görüyoruz, söylediklerimi kimse kişisel algılamasın lütfen, amacım bu hobiye gönül veren arkadaşlarıma bilgilerimi aktarmak. Buna ek olarak forum'a istek yapacağınız konulardan discord üzerinden gün ve saat belirlenerek arzu eden arkadaşlara ders anlatımı yapabiliriz.

İsteyen arkadaşlar aşağıda paylaştığım "FlyTHY" zamanlarından kalma bu eski ama bir o kadar yararlı dökümanı alabilirler.''

Armağan BÜRCÜ

Note

Sevgili Armağan BÜRCÜ'ye, kendisininde söylediği gibi eski FlyTHY zamanlarımızdan kalma bu faydalı ve yararlı bilgiler ile dolu dokümanları bugüne kadar sakladığı ve bizler ile yeniden paylaştığı için teşekkür ederiz.
Erhan M. ARTUC

Armağan BÜRCÜ,
Turkish Virtual Check Captain.